Menu

GOŠK poražen od Veleža sa 2:1

• Pročitano 483 puta
Tekst: Dnevni list | Foto: ČA::portal Tekst: Dnevni list | Foto: ČA::portal

Velež je u drugoj provjeri pve zime upisao i prvu pobjedu. Nakon 1:1 za Željezničarom u Međugorju, Rođeni su jučer u Višićima sa 2:1 bili bolji od GOŠK-a iz Gabele.

U sadržajnoj utakmici u Višićima trener Veleža Nedim Jusufbegović ponovno je, kao i protiv Željezničara, priliku dao velikom broju igrača, od kojih je nekolicina došla na probu. Rođeni su po broju prilika i prikazanoj igri trebali slaviti i uvjerljivije od 2:1, ali šefa struke ako ništa raduje činjenica da su njegovi igrači zabili i u drugoj uzastopnoj utakici.

Velež je poveo u 21. inuti, s bijele točke pogodio je Anes Haurdić, a pet minuta kasnije za 2:0 zabio je Denis Zvonić.

Gabeljani, koji su na nedavno održanom Ankovićevom memorijalu na penale svladali Hajduk i u finalu bili poraženi od jesenskog prvaka BiH Širokog, uzvratili su u 70. minuti, kada se iz slobodnjaka u strijelce upisao Matej Rozić.